MetroPagina

 

17. Niedziela Zwykła

 

1. Porządek Mszy św. w Niedzielę: 8.00, 11.30, 18.00, w tygodniu o 18.00. Okazja do spowiedzi św. każdego dnia 20 min. przed Mszą Świętą w piątki o 17.15.

2. Zapraszamy do zapoznania się z wystawą „Karol Wojtyła. Narodziny”.  Wystawa jest biograficzną wystawą, składającą się z 10 kolorowych plansz i 47 fotografii związanych z osobą Jana Pawła II. Niech to piękne dzieło będzie okazją do przybliżenia postaci św. Jana Pawła II.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00.

 

4. I Sobota Miesiąca – zapraszamy na Mszę św. ku czci Matki Bożej o godz. 8.00 a po Mszy na Nabożeństwo I Sobót.

5.  I Niedziela Miesiąca – z powodu Uroczystości I Komunii Świętej w tym miesiącu nie odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W liturgii wspominamy: w środę św. Martę, w piątek św. Ignacego Loyolę, w sobotę św. Alfonsa Liguori.

7. Modlitwa w intencji Zmarłych - w każdą niedzielę o godz. 7.30.

8. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie. Od 1 sierpnia biuro parafialne czynne wyłącznie we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.  Intencje Mszalne można rezerwować po każdej Mszy św.

9. Przypominam, że w miesiącach jesiennych są wolne terminy intencji Mszalnych. W naszej wspólnocie można zamawiać Msze św. Gregoriańskie.

10. Mającą odbyć się Pielgrzymkę do Ziemi Świętej jesteśmy zmuszenie przenieść na inny bardziej bezpieczny czas. Osoby, które wpłaciły zaliczkę w biurze parafialnym proszę o kontakt.

11. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących.

12. Bierzmowanie: termin – 9 września.

13. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.

14. UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII św - po konsultacji z większością rodziców ustalono termin 06. 09. 2020 roku, godz. 10.00.

15. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godzinie 8.00. Dziękuję też Tym którzy złożyli ofiary na zakup kwiatów a także za dwie ofiary na cele budowlane wpłacone na parafialne konto. Serdeczne podziękowanie kieruje do Tych osób które pomogły w ugoszczeniu Pielgrzymów przez ofiarowane ciasto, słodycze i napoje. Bóg Zapłać za wspólne Pielgrzymowanie.

16. Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzę udanego z Bogiem i bliskimi przeżytego czasu. Dobremu Bogu polecam wszystkich Starszych i Chorych oraz Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com