MetroPagina

15. Niedziela Zwykła

 

1.    Porządek Mszy św. w Niedzielę: 8.00, 11.30, 18.00, w tygodniu o 18.00. Okazja do spowiedzi św. Każdego dnia 20 min. przed Mszą Świętą w piątki o 17.15

2.     Zapraszamy do zapoznania się z wystawą „Karol Wojtyła. Narodziny”.  Wystawa jest biograficzną wystawą, składającą się z 10 kolorowych plansz i 47 fotografii związanych z osobą Jana Pawła II. Niech to piękne dzieło będzie okazją do przybliżenia postaci św. Jana Pawła II.

3.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00

4.     W liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę św. Bonawenturę, w czwartek MB z Góry Karmel.

5.     Modlitwa w intencji Zmarłych - w każdą niedzielę o godz. 7.30.

6.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie

7.     Przypominam, że w miesiącach jesiennych są wolne terminy intencji Mszalnych. W naszej wspólnocie można zamawiać Msze św. Gregoriańskie.

8.      Mającą odbyć się Pielgrzymkę do Ziemi Świętej jesteśmy zmuszeni przenieść na inny bardziej bezpieczny czas. Osoby, które wpłaciły zaliczkę w biurze parafialnym proszę o kontakt.

9.     Tradycyjne w lipcu odbywa się Mini Pielgrzymka po Parafiach Dekanatu Fordońskiego. Rozpocznie się 20 lipca w parafii św. Mateusza i zakończy 27 lipca. Pielgrzymi przyjdą do Naszej Parafii 21 lipca a My będziemy pielgrzymowali do Parafii MBKM przy ul. Gen. Bołtucia w środę 22 lipca. Zapraszam do rodzinnego pielgrzymowanie. Szczegóły na plakacie.

10.   Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących.

11.  Bierzmowanie: termin – 9 września

12.  Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.

13.  UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII św. - po konsultacji z większością rodziców ustalono termin 06. 09. 2020 roku, godz. 10.00.

14.  Dzisiaj 2. Niedziela miesiąca. Ofiary składane przed kaplicą przekazujemy na spłacenia długów. Za zrozumienie serdecznie dziękuję.

15. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godzinie 8.00. Panu Jarkowi i Panu Jakubowi dziękuję za wykoszenie trawy na parafialnej działce. Bóg zapłać za troskę o przydrożne krzyże, o tereny zielone wokół kaplicy. Dziękuję Panu Zdzisławowi za ofiarowaną blachę na wykończenie obróbek dachowych, panu Krzysztofowi za kolce przeciw ptakom, które zostały zamocowane na krzyżu. Bóg zapłać za dwie ofiary indywidualne wpłacone na parafialne konto. Dziękuję za troskę o bieliznę liturgiczną i kielichową.

16. Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzę udanego z Bogiem i bliskimi przeżytego czasu. Dobremu Bogu polecam wszystkich Starszych i Chorych oraz Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com