MetroPagina

14. Niedziela Zwykła

 

1.    Porządek Mszy św. w Niedzielę: 8.00, 11.30, 18.00, w tygodniu o 18.00. Okazja do spowiedzi św. Każdego dnia 20 min. przed Mszą Świętą w piątki o 17.15

2.     Zapraszamy do zapoznania się z wystawą „Karol Wojtyła. Narodziny”.  Wystawa jest biograficzną wystawą, składającą się z 10 kolorowych plansz i 47 fotografii związanych z osobą Jana Pawła II. Niech to piękne dzieło będzie okazją do przybliżenia postaci św. Jana Pawła II.

3.     Dzisiaj I Niedziela Miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.00 do 11.30.

4.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00.

5.     W liturgii wspominamy: w poniedziałek bł. Marię Teresę Ledóchowską, w środę św. Jana z Dukli, w sobotę św. Benedykta – Patrona Europy.

6.     Modlitwa w intencji Zmarłych - w każdą niedzielę o godz. 7.30.

7.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie

8.     Przypominam, że w miesiącach jesiennych są wolne terminy intencji Mszalnych. W naszej wspólnocie można zamawiać Msze św. Gregoriańskie.

9.      W tym roku w dniach od 24 listopada do 2 grudnia organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Informacje szczegółowe w zakrystii.

10.  Tradycyjne w lipcu odbywa się Mini Pielgrzymka Po Parafiach Dekanatu Fordońskiego. Rozpocznie się 20 lipca w parafii św. Mateusza i zakończy 27 lipca. Pielgrzymi przyjdą do Naszej Parafii 21 lipca a My będziemy pielgrzymowali do Parafii MBKM przy ul. Gen. Bołtucia w środę 22 lipca. Zapraszam do rodzinnego pielgrzymowanie. Szczegóły na plakacie.

11.   Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących.

12.  Bierzmowanie: termin – 9 września

13.  Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.

14.  Za tydzień 2. Niedziela miesiąca. Ofiary składane przed kaplicą przekazujemy na spłacenia długów. Za zrozumienie serdecznie dziękuję.

15.  UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII św. - po konsultacji z większością rodziców ustalono termin 06. 09. 2020 roku, godz. 10.00.

16. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godzinie 8.00.

17. Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzę udanego z Bogiem i bliskimi przeżytego czasu. Dobremu Bogu polecam wszystkich Starszych i Chorych oraz Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com