MetroPagina

Niedziela - Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą i ofiarą składaną przed kaplicą wspomagamy zakony klauzurowe.

2. I Czwartek Miesiąca – po Mszy Świętej będziemy modlić się o powołania.

3. I Piątek Miesiąca – od godziny 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godzinie 17.45. nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Jezusa za popełnione grzechy. Spowiedź św. od godziny 17.30.

4. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00. W tygodniu zapraszam na nabożeństwa: we wtorek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, które są odprawiane po Mszach św.

5. Modlitwa w intencji Zmarłych - w każdą niedzielę o godz. 7.30.

6. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

7. W lutym i pozostałych miesiącach są wolne terminy Intencji mszalnych. W naszej wspólnocie można zamawiać Msze św. gregoriańskie.

8. W tym roku w dniach od 24 listopada do 2 grudnia organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Informacje szczegółowe w zakrystii.

9. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących. Zachęcam do wsparcia darowizną lub odpisem od podatku pana Marcina. Szczegóły na ulotce.

10. Przygotowanie do I Komunii Świętej: 9 lutego o 11.30 poświęcenie gromnic, 11 lutego o godz. 18.45 katecheza w kaplicy. Spotkanie z rodzicami 19 lutego (środa) o 18.45.

11. Przygotowanie do Bierzmowania, które odbędzie się w dniu 9 września, katecheza dla klas 7 i 8 w środę 12 lutego o godz. 18.00.

12. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godzinie 8.00. Bóg Zapłać za jedną ofiarę indywidualną na uregulowanie naszego długu. Dziękuje także naszym chorym i starszym za ofiary na budowę kaplicy.

13. U ministrantów można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz L'Osservatore Romano, a w Zakrystii świeżo tłoczony sok jabłkowy.

14. W modlitwie pamiętajmy o korzystających z zimowego wypoczynku.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com