MetroPagina

3. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj jest 2. Niedziela zwykła.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Święto Ofiarowania Pańskiego. Serdecznie proszę, abyśmy na Mszę św. przynieśli świece, które zostaną pobłogosławione. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą i ofiarą składaną przed kaplicą wspomagamy zakony klauzurowe.

3. I Sobota Miesiąca – zapraszam na Mszę Św. o godz. 8.00, a po Niej Nabożeństwo I Sobót. Tego dnia odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną. 11 lutego Kościół obchodzić będzie Światowy Dzień Chorego z tej okazji udzielę Sakramentu Chorych.

4. Modlitwa w intencji Zmarłych - w każdą niedzielę o godz. 7.30.

5. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

6. Od lutego są wolne terminy intencji Mszalnych. W naszej wspólnocie można zamawiać Msze św. gregoriańskie.

7. W tym roku w dniach od 24 listopada do 2 grudnia organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Informacje szczegółowe w zakrystii.

8. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących. Zachęcam do wsparcia darowizną lub odpisem od podatku pana Marcina. Szczegóły na ulotce.

9. I Komunia Święta: 9 lutego o 11.30 poświęcenie gromnic, 11 lutego o godz.18.45 katecheza w kaplicy. Spotkanie z rodzicami 19 lutego (środa) o 18.45

10. Bierzmowanie: termin – 9 września, katecheza dla klas 7 i 8 w środę 12 lutego o 18.00.

11. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godzinie 8.00. Podziękowanie kieruje do Tych, którzy przyjęli Błogosławieństwo dla domu w czasie kolędy, za miłe spotkania, za sugestie związane z życiem parafialnym, za ofiary, za pomoc ministrantom. Za Dobro Bóg Zapłać.

12. U ministrantów można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego, a w Zakrystii świeżo tłoczony sok jabłkowy.

13. Od piątku wracamy do stałego porządku Mszy św. w tygodniu o godz. 18.00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego we wtorki a Nowenna do Matki Bożej we środy po Mszy św.

14. W modlitwie pamiętajmy o naszych Dziadkach, którzy w minionym tygodniu przeżywali swoje święto.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com