MetroPagina

2. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 2. Niedziela zwykła. Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy św. o godz. 11.30, a zakończy o godz. 18.00. O godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan, który zakończymy 25 stycznia Świętem Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła.

3. Modlitwa w intencji Zmarłych - w każdą niedzielę o godz. 7.30.

4. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

5. Od lutego są wolne terminy intencji Mszalnych. W naszej wspólnocie można zamawiać Msze św. Gregoriańskie.

6. W tym roku w dniach od 24 listopada do 2 grudnia organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Informacje szczegółowe w zakrystii.

7. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących. Zachęcam do wsparcia darowizną lub odpisem od podatku pana Marcina. Szczegóły na ulotce.

8. I Komunia Święta: w sobotę (18 stycznia) Dzieci odebrały szaty komunijne, 9 lutego o godzinie 11.30 zostaną poświęcone gromnice, a 11 lutego o godz.18.45 odbędzie się katecheza w Kaplicy.

9. Bierzmowanie: termin – 9 września, katecheza dla klas 7 i 8 w środę 12 lutego o godzinie 18.00.

10. Plan Kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej, Kolęda w tygodniu rozpoczyna się o godz. 16.30, w soboty o 11.00, a w niedzielę o 13.30. W czasie kolędy (do 30 stycznia) Msze św. w tygodniu godz. 15.30.

11. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godzinie 8.00. W ostatnim czasie wpłynęły dwie darowizny na cele kultu religijnego za wsparcie dziękuję. W ubiegłą Niedzielę na spłatę naszego długu ofiarowaliście Państwo 2450 zł. Bóg Zapłać.

12. U ministrantów można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego, a w Zakrystii świeżo tłoczony sok jabłkowy.

13. Ordynariusz Diecezji Ks. Biskup Jan Tyrawa zaprasza 20 stycznia na Obchody 100 Rocznicy Powrotu Bydgoszczy do Macierzy. Msza św. o godz. 18.00 w Katedrze Bydgoskiej, a później w Domu Polskim wykład prof. dr hab. Remigiusza Pośpiecha „Muzyka jako nośnik tradycji religijnej i kulturowej. Na przykładzie twórczości Józefa Elsnera i Stanisława Moniuszki”. Całość zakończy się koncertem kolęd i pieśni patriotycznych – Chóru „Akolada”.

14. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zbigniewa Zagórskiego, Bogusława Przybył. Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen

15. Niech Bóg Wam Błogosławi.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com