MetroPagina

20. Niedziela Zwykła

1.      Dzisiaj 20. Niedziela Zwykła.

2.      W sierpniu Kościół zachęca nas do podjęcia abstynencji od napojów alkoholowych.

3.      Mszę św. w Dzień Pański o 8.00, 11.30, 18.00, natomiast w tygodniu o 18.00. Wyjątkowo w czwartek 22 sierpnia Msza św. w naszej kaplicy o 15.00.

4.      Przypominam, że jest zeszyt intencji na bieżący rok.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

5.      Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

6.      W zakrystii można zakupić naszą parafialną kawę, jest to kawa mielona i ziarnista z Guatemali z regionu Coban w cenie 12 zł.

7.      Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących. Za wsparcie Bóg zapłać.

8.      Polecamy tygodnik Przewodnik Katolicki.

9.      Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Szczegóły na plakacie.

10.    Młodzież z naszej Parafii w dniu 19 września o godz. 16.00 przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie formacyjne 2 września o godz. 18.30.

11.    8 września poświecimy tornistry i przybory szkolne. Tego dnia będziemy gościć w Naszej parafii ks. Benedykta Flasińskiego Misjonarza, który w ubiegłym roku pomagał nam przygotować się do uroczystość nawiedzenia obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.

12.    Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie kaplicy w piątki o godzinie 8.00. Bóg zapłać za troskę o tereny zielone wokół kaplicy, Panu Żukowskiemu dziękuję za wykoszenie trawy. Bóg zapłać za kwiaty do ołtarza oraz za przygotowanie wianków z ziół i kwiatów. Bóg zapłać za ofiary na spłacenia zadłużenia za wykończone zaplecze ofiarowaliście 2 000 zł., a także za jedną ofiarę indywidualną na cele budowlane wpłaconą na konto.  Do spłaty pozostało 11588,50 zł.

13.    Zmarł śp. Pan Robert Ziętak, zamieszkały przy ul. Ks. Trybowskiego 4. Msza św. pogrzebowa w naszej kaplicy we wtorek o 9.30, Uroczystość pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu przy ul. Wiślanej o godz. 10.45.

14.    Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzę udanego z Bogiem i bliskimi przeżytego czasu. Dobremu Bogu polecam wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com