MetroPagina

17. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj jest 17. Niedziela Zwykła.

2. Porządek Mszy św.w Niedzielę i Święta o godz. 8.00, 11.30 oraz 18.00, natomiast w tygodniu o godz. 18.00. W tygodniu zapraszam na nabożeństwa we wtorek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. I Czwartek Miesiąca – modlitwa o powołania w łączności z Msza św.

4. I Piątek Miesiąca – modlitwy wynagradzające NSPJ za popełnione grzechy w łączności z Mszą św. o 18.00. Okazja do Spowiedzi św. każdego dnia 20 min. przed Mszą św.  a w pierwszy piątek o 17.15. W tym tygodniu odwiedzę chorych i starszych z komunią św.

5. I Sobota Miesiąca – Msza św. ku czci Matki Bożej o godzinie 8.00, a po Mszy św. nabożeństwo pierwszych sobót.

6. W Piątek 2 sierpnia Kościół obchodzi wspomnienie Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli. W tym dniu w każdym kościele parafialnym możemy zyskać odpust zupełny, zwany „odpustem Porcjunkuli”.

7. Przypominam, że jest zeszyt intencji na bieżący rok.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

8. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

9. W zakrystii można zakupić naszą parafialną kawę, tym razem jest to kawa mielona i ziarnista z Guatemali z regionu Coban w cenie 12 zł.

10. Polecamy tygodnik Przewodnik Katolicki.

11. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną – szczegóły na plakacie.

12. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie kaplicy w piątki o godzinie 8.00. Bóg zapłać za troskę o tereny zielone wokół kaplicy, a także za bieliznę ołtarzową. Panom Czesławowi, Pawłowi i Mariuszowi za prace stolarskie. Bóg zapłać tym którzy w pomogli ugościć pielgrzymów i tym, którzy wybrali się na pielgrzymi szlak. Wielkie Bóg zapłać za pamięć w dniu wspomnienia św. Krzysztofa.

13. Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzę udanego z Bogiem i bliskimi przeżytego czasu. Dobremu Bogu polecam wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com