MetroPagina

16. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj jest 16. Niedziela Zwykła  - pod hasłem "Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa" rozpoczynamy XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

2. Porządek Mszy św. w Niedzielę i Święta o godz. 8.00, 11.30 oraz 18.00, natomiast w tygodniu o godz. 18.00. W tygodniu zapraszam na nabożeństwa: we wtorek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Przypominam, że jest zeszyt intencji na bieżący rok.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

4. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

5. W zakrystii można zakupić naszą parafialną kawę w nowej odsłonie, tym razem jest to kawa mielona i ziarnista z Guatemali z regionu Coban w cenie 12 zł.

6. Polecamy tygodnik Przewodnik Katolicki.

7. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Szczegóły na plakacie.

8. 22 lipca Mszą św. w Parafii św. Mateusza rozpocznie się Fordońska Mini Pielgrzymka i trwać będzie do 29 lipca. W naszej Parafii będziemy gościć pielgrzymów 23 lipca (Wtorek), natomiast 24 lipca (Środa) po Mszy św. wyruszymy na pielgrzymi szlak do Parafii Matki Bożej Królowej Męczenników, łącząc się duchowo z pielgrzymami, którzy zmierzają na Jasna Górę.

9. W Niedzielę 21 lipca po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów z okazji uroczystości św. Krzysztofa. Ofiary składane przy tej okazji przekazujemy na cele misyjne.

10. W ubiegłą Niedzielę zbieraliśmy ofiary na spłatę zadłużenia. Ofiarowaliście 1460 zł. Dziękuję za zrozumienie. Bóg zapłać za jedną ofiarę, która wpłynęła na parafialne konto. Cały czas pokornie poszukujemy ofiarodawców na spłacenie kostki, którą ułożyliśmy przy kaplicy.

11. Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzę udanego z Bogiem i bliskimi przeżytego czasu. Dobremu Bogu polecam wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

 

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com