MetroPagina

15. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 15. Niedziela Zwykła.

2. Porządek Mszy św. w Niedzielę i Święta o godz. 8.00, 11.30 oraz 18.00, natomiast w tygodniu o godz. 18.00. W tygodniu zapraszam na nabożeństwa we wtorek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

3. Przypominam, że jest zeszyt intencji na bieżący rok.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

4. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

5. W zakrystii można zakupić naszą parafialną kawę w nowej odsłonie, tym razem jest to kawa mielona i ziarnista z Gwatemali z regionu Coban w cenie 12 zł.

6. Polecamy tygodnik Przewodnik Katolicki.

7. Grupa Promienista zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasna Górę w dniach od 21 do 31 lipca. Szczegóły na plakacie. Intencje pielgrzyma, które można składać do skarbony do dnia 14 lipca.

8. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Szczegóły na plakacie.

9. 22 lipca Mszą św. w Parafii pod wezwaniem św. Mateusza rozpocznie się Fordońska Mini Pielgrzymka, która trwać będzie do dnia 29 lipca. W naszej Parafii będziemy gościć pielgrzymów 23 lipca, natomiast 24 lipca po Mszy św. wyruszymy na pielgrzymi szlak do Parafii Matki  Bożej Królowej Męczenników, łącząc się duchowo z pielgrzymami, którzy zmierzają na Jasna Górę.

10. W Niedzielę 21 lipca po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów z okazji uroczystości św. Krzysztofa. Ofiary składane przy tej okazji przekazujemy na cele misyjne.

11. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary składane przed kaplicą są cegiełką na spłatę zadłużenia. Dziękuję za zrozumienie. Cały czas pokornie poszukujemy ofiarodawców na spłacenie kostki, którą ułożyliśmy przy kaplicy.

12. Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzę udanego z Bogiem i bliskimi przeżytego czasu. Dobremu Bogu polecam wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com