MetroPagina

Ogłoszenia parafialne - 6. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj 6 . Niedziela Zwykła

 

2. Porządek Mszy św. w tygodniu o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 8.00, godz. 11.30, godz. 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorki po Mszy świętej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy, prośby odczytywane podczas Nowenny składamy do skarbony przy  obrazie Matki Bożej.

3. Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

4. W środę 20 lutego o godz. 18.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. Scholka zaprasza na próby w piątki o 17.15

6. Chór parafialny- 6 marca po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne chóru. Zapraszamy do współpracy.

7. Ks. Biskup Jan Tyrawa zaprasza na wykład Ks. dr Sylwestra Warzyńskiego pod tytułem: „Pytanie o człowieka. O współczesnym humanizmie i jego źródłach”. Spotkanie odbędzie się 20 lutego o godz. 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy przy ul. Grodzkiej 18

8. Kurs formacyjny dla Fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego odbędzie się 9 i 10 kwietnia br. w gmachu Kurii przy ul. ks. Malczewskiego 1 w godz. 16.00 do 19.00.

9. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

 

10. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy. Prosimy także o wsparcie Bartka - naszego parafianina 1% podatku. Ulotki informujące o sytuacji Bartka znajdują się przy wyjściu z kaplicy.

 

11. Cały czas można zakupić naturalny sok jabłkowy w opakowaniach 3 litry za 14 zł i 5 litrów za 19 zł, a także naszą parafialną kawę w cenie 12 zł.

 

12. Polecamy tygodnik - Przewodnik Katolicki.

 

13. Serdecznie dziękuję za piątkowe posprzątanie kaplicy. Dziękuję za jedną ofiarę indywidualną na cele budowlane przekazaną na konto parafialne, a także za ofiary na wykończenie zaplecza naszej kaplicy, ofiarowaliście 2.986,50 złotych.

 

14. Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com