MetroPagina

 

Ogłoszenia parafialne - 4. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj 4 . Niedziela Zwykła.

2. Porządek Mszy św. w tygodniu o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 8.00, godz. 11.30 oraz o godz. 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorki po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy, prośby odczytywane podczas Nowenny można składać do skarbony przy obrazie Matki Bożej.

3. Jutro wspominamy w liturgii św. Błażeja patrona chorych na gardło; po Mszy św. specjalne błogosławieństwo św. Błażeja.

4. Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019. W tygodniu są wolne terminy intencji mszalnych.

5. 15 lutego o 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, natomiast 20 lutego spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

7. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy. Prosimy także o wsparcie Bartka – Naszego parafianina 1% podatku. Ulotki informujące o sytuacji Bartka znajdują się przy wyjściu z kaplicy.

8. Cały czas można zakupić naturalny sok jabłkowy w opakowaniach 3 litry za 14 zł i 5 litrów za 19 zł, a także naszą parafialną kawę w cenie 12 zł.

9. Serdecznie dziękuję za piątkowe posprzątanie kaplicy. Bóg zapłać za uporządkowanie kaplicy po Świętach Bożego Narodzenia, a także dziękuję za troskę o bieliznę kielichową. Serdeczne podziękowania składam za jedną ofiarę indywidualną na cele budowlane, która została przekazana na konto parafialne.

10. Za tydzień druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane przed kaplicą przekazujemy na uregulowanie zaległości za wykończenie zaplecza.

11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo Ich świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com