MetroPagina

 Ogłoszenia parafialne - 3. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj 3 . Niedziela Zwykła.

2. W sobotę będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, tego dnia Msze Św. o godz. 8.00 i godz. 18.00. Bardzo serdecznie proszę, abyśmy na liturgię przynieśli świece.

3. Porządek Mszy św. w tygodniu o godz. 18.00, w niedziele o godz. 8.00, godz. 11.30, godz. 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorki po Mszy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy, prośby odczytywane podczas Nowenny składamy do skarbony przy obrazie Matki Bożej.

4. Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

5. W sobotę 2 lutego o godz. 8.30 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po spotkaniu krawiec będzie brał miarę potrzebną do uszycia alb. Natomiast w niedzielę 3 lutego podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie gromnic.

6. W czwartek będziemy się modlić o powołania do Służby Bożej.

7. W I Piątek Miesiąca nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po Mszy św. Możliwość do spowiedzi świętej od godz. 17.15. W tym tygodniu odwiedzę starszych i chorych z komunią świętą.

8. Spotkanie Ministrantów i kandydatów w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.

9. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

10. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy. A także, o wsparcie dla Bartka – Naszego parafianina 1% podatku. Ulotki informujące o sytuacji Bartka znajdują się przy wyjściu z kaplicy

11. Serdecznie zapraszamy na Katedralne Spotkania Małżeństw, które przeznaczone są dla małżonków, którzy pragną w duchu Ewangelii rozwijać małżeńską miłość, rozwiązywać kłopoty i konflikty rodzinne i coraz pełniej być obrazem miłości Chrystusa do Kościoła. Pierwsze spotkanie w niedzielę 3 lutego na Mszy Świętej o 12.30 w Katedrze Bydgoskiej przy ul. Farnej. Organizatorem spotkań jest ks. Damian Pawlikowski.

12.  Cały czas można zakupić naturalny sok jabłkowy w opakowaniach: 3 litry za 14 zł i 5 litrów za 19 zł, a także naszą parafialną kawę w cenie 12 zł.

13. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy.  Dziękuje także za ofiary kolędowe, które przekazujemy na nasze cele budowlane. Dziękuję, za serdeczne spotkania kolędowe, za zainteresowanie życiem wspólnoty parafialnej, za pomysły na życie wspólnoty. Za każde życzliwe spotkanie z całego serca dziękuję.

14. Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com