MetroPagina

1. Dzisiaj 2 . Niedziela Zwykła

2. Przypominam, że Msze św. w tym tygodniu o godz. 15.00, natomiast w Sobotę i Niedzielę bez zmian.

 

3. Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

 

4. 2 lutego o godz. 8.30 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po spotkaniu krawiec będzie brał miarę potrzebną do uszycia alb. Natomiast 3 lutego podczas Mszy św. o 11.30 poświęcenie gromnic.

 

5. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą św.

 

6. Dodatkowy termin kolędy to 27 stycznia od godz. 13.00. Rodziny, które chciałyby przyjąć Błogosławieństwo dla Domu mogą się zapisywać w zakrystii.

 

7. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy. A także, prosimy o wsparcie Bartka – Naszego parafianina 1% podatku. Ulotki informujące o sytuacji Bartka znajdują się przy wyjściu z kaplicy.

 

8. Serdecznie zapraszamy na Katedralne Spotkania Małżeństw, które przeznaczone są dla małżonków pragnących w duchu Ewangelii rozwijać małżeńską miłość, rozwiązywać kłopoty i konflikty rodzinne i coraz pełniej być obrazem miłości Chrystusa do Kościoła. Pierwsze spotkanie w niedzielę zostanie zorganizowane w dniu 3 lutego na Mszy św. o 12.30 w Katedrze Bydgoskiej przy ul. Farnej. Organizatorem spotkań jest ks. Damian Pawlikowski.

 

9. Cały czas można zakupić naturalny sok jabłkowy w opakowaniach 3 litry za 14 zł i 5 litrów za 19 zł, a także naszą parafialną kawę w cenie 12 zł.

 

10. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Dziękuje także za ofiary kolędowe, które przekazujemy na nasze cele budowlane. Bóg zapłać za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na wykończenie zaplecza, zebraliśmy kwotę 2128,70. Za zrozumienie Bóg Zapłać.

 

11. Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com