MetroPagina

 

Ogłoszenia

Niedziela – Chrztu Pańskiego

 

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Chrztu Pańskiego.  O godz. 11.30 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci ze świetlicy "Kącik". Dzieci z naszej scholki po Mszy św.o 11.30 wyruszą jako kolędnicy misyjni do mieszkań naszych Parafian.

2. W piątek rozpoczynamy tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.

3.  Trwa duszpasterskie nawiedzenie rodzin tzw. „Kolęda”. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i znajduje się na stronie internetowej parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty od godz. 11.00, w niedzielę od godz. 13.30.  Msza św. w tygodniu jest odprawiana o godz. 15.00, a w soboty i niedziele bez zmian.

4.  Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019. W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

5. 2 lutego o godz. 8.30 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po spotkaniu krawiec będzie brał miarę potrzebną do uszycia alb. Natomiast 3 lutego na Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone gromnice.

6. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

7.  Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy.

8. Serdecznie zapraszam na Katedralne Spotkania Małżeństw, które przeznaczone są dla małżonków, którzy pragną w duchu Ewangelii rozwijać małżeńską miłość, rozwiązywać kłopoty i konflikty rodzinne i coraz pełniej być obrazem miłości Chrystusa do Kościoła. Pierwsze spotkanie w niedzielę 3 lutego na Mszy Świętej o godz. 12.30 w Katedrze Bydgoskiej przy ul. Farnej. Organizatorem spotkań jest ks. Damian Pawlikowski.

9. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy.
Bóg zapłać za dwie darowizny na cele kultu religijnego, które wpłynęły na parafialne konto. Dziękuje także za ofiary kolędowe, które przekazujemy na nasze cele budowlane.

10. Dzisiaj II Niedziela miesiąca ofiary zbierane przed kaplicą przekazujemy na wykończenie kaplicy. Za zrozumienie Bóg Zapłać.

11. Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com