MetroPagina

Ogłoszenia

Niedziela – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

 

1.      Jutro ostatni dzień starego roku o godzinie 18.00, Msza św. dziękczynna za miniony rok.

2.     We wtorek Pierwszy dzień Nowego Roku 2019 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi porządek Mszy św.o 8.00, 11.30, 18.00.

3.     W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Dzieci proszę o przebranie się w stroje mędrców, abyśmy w uroczystym orszaku mogli wejść do naszej kaplicy. Po Mszy św. będzie okazja wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu dzieci z naszej scholki. Przed kaplica będzie można nabyć kredę i kadzidło. Tego dnia ulicami naszego miasta przejdzie Bydgoski Orszak Trzech Króli początek uroczystości o godz. 11.00 w kościele oo. Jezuitów. Ofiary zbierane tego dnia wspierają Fundusz Misyjny.

4.     Od 27 grudnia rozpoczęliśmy duszpasterskie nawiedzenie rodzin tzw. „Kolędę”. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i znajduje się na stronie internetowej parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty od godz. 11.00, w niedzielę od godz. 13.30.  Msza w tygodniu jest odprawiana o godz. 15.00, a w soboty i niedziele bez zmian.

5.     Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.

6.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

7.     W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek miesiąca. Nabożeństwa okolicznościowe podczas mszy św. o godz. 15.00. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

8.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy.

9.     5 stycznia, o godz. 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy będzie miał miejsce wyjątkowy koncert „Betlejem w Bydgoszczy”. To jedno z wielu wydarzeń ewangelizacyjnych, które odbywać się będą w kilkunastu miastach Polski. Podczas tego koncertu zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe w nowych i oryginalnych aranżacjach. Przedsięwzięcie odbywa się z udziałem gwiazd  estrady m.in.: Grażyny Łobaszewskiej, Bovska, Józefa Brody, Mate.O, Agnieszki Musiał, Kamila Bednarka, Dawida Kwiatkowskiego, Adama Krylik, Antoniny Krzysztoń, Yazeed Sakhnini, Dany Vynnytska, Yaron Cherniak. Bilety w cenie 80, 60 i 50 zł do nabycia w zakrystii. Dochód z koncertu przeznaczony jest na cele charytatywne.

10.  Ofiary zbierane w dzisiejszą niedzielę w całej diecezji, są przeznaczone na budujące się kościoły. Tego dnia kolekta przed kaplicą na spłatę wykończenia naszej kaplicy.

11.  Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Bóg zapłać za dwie darowizny na cele religijne, które wpłynęły na parafialne konto. Dziękuję także za ofiary kolędowe, które przekazujemy na nasze cele budowlane.Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com