MetroPagina

Ogłoszenia

Uroczystość Bożego Narodzenia

Łącząc się duchowo w dzień Bożego Narodzenia, z białym opłatkiem w dłoni niesiemy WSZYSTKIM PARAFIANOM, GOŚCIOM i SYMPATYKOM najserdeczniejsze życzenia:

Niech JEZUS, którego ofiarowuje nam Maryja w te święte dni, będzie najpiękniejszym Darem otrzymanym od Boga… On jest Siłą w słabości, Nadzieją w trudnościach i Miłością, która wszystko zwycięża.

Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni swoje oblicze nad Wami, niech Was obdarzy swoją łaską. Niech zwróci ku Wam swoje oblicze i obdarzy pokojem.

 

1.      W pierwsze i drugie Święto Narodzenia Bożego Msze św. jak w każdą niedzielę – 8.00, 11.30, 18.00.

2.     Składka z drugiego Święta zgodnie z zarządzeniem władzy duchownej, przeznaczona jest na uczelnie katolickie.

3.     W pierwsze Święto przypada XVI rocznica śmierci ks. Prałata Zygmunta Trybowskiego,  zmarłego kapłana wspominamy podczas Eucharystii.

4.     Od 27 grudnia rozpoczynamy duszpasterskie nawiedzenie rodzin tzw. „Kolędę”. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i znajduje się na stronie internetowej parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty od godz. 11.00, w niedzielę od godz. 13.30.  Msza w tygodniu jest odprawiana o godzinie 15.00, a w soboty i niedziele bez zmian.

5.     Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.

6.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

7.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy.

8.     5 stycznia 2019 roku, o godz. 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy będzie miał miejsce wyjątkowy koncert „Betlejem w Bydgoszczy”. To jedno z wielu wydarzeń ewangelizacyjnych, które odbywać się będą w kilkunastu miastach Polski. Podczas tego koncertu zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe w nowych i oryginalnych aranżacjach. Przedsięwzięcie odbywa się z udziałem gwiazd  estrady m.in.: Grażyny Łobaszewskiej, Bovska, Józefa Brody, Mate.O, Agnieszki Musiał, Kamila Bednarka, Dawida Kwiatkowskiego, Adama Krylik, Antoniny Krzysztoń, Yazeed Sakhnini, Dany Vynnytska, Yaron Cherniak. Bilety w cenie 80, 60 i 50 zł do nabycia w zakrystii. Dochód z koncertu przeznaczony jest na cele charytatywne.

9.     Ofiary zbierane w najbliższą niedzielę w całej Diecezji, są ofiarą na budujące się kościoły. Tego dnia kolekta przed kaplicą na spłatę wykończenia naszej kaplicy.

10.  Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do przystrojenia kaplicy na czas Świąt; Państwu Przybysz dziękuję za ofiarowanie obrusu ołtarzowego; Ewie i Marcinowi za ufundowanie wystroju. Wszystkim Wam dziękuję za każdy gest życzliwości.Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com