MetroPagina

Ogłoszenia

3. Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj 3. Niedziela Adwentu, rozpoczynamy Dni Modlitw o Chrześcijańskie życie rodzin.

2. Spowiedź święta, przygotowująca nas do świąt Bożego Narodzenia jest zaplanowana na 18 grudnia (wtorek) od godz. 17.00 do godz. 18.30.

3. Roraty - we wtorek, środę i piątek o godz. 18.00. Ofiary zbierane podczas rorat przekazujemy na cele charytatywne.

4. W dniu 16 grudnia w naszej Parafii odbywa się po raz pierwszy jarmark bożonarodzeniowy. W jego trakcie można nabyć m.in. świece Caritas, opłatek, sianko na wigilijny stół, kawę św. Faustyny, jabłka, soki, ręcznie przygotowane stroiki świąteczne, ozdoby choinkowe, rękodzieła, jak również napić się kawy, herbaty, skosztować grzańca i domowego ciasta. Jarmark rozpoczyna się po porannej mszy świętej ok. 8.45 i potrwa do godz. 14.00. Dochód z jarmarku zostanie przekazany na potrzeby naszej Parafii. Wszystkich serdecznie zapraszamy. 

5. Także po raz pierwszy w naszej parafii i również w dniu 16 grudnia o godz. 16.30 zapraszamy na gościnny występ Tucholskiego Chóru Gospel Ave. Wstęp wolny. 

6. Mszą św. - ”Pasterka” w Naszej Wspólnocie będzie sprawowana o godz. 22.00 i o 24.00. W I i II Święto Narodzenia Bożego – Msze św. o godz. 8.00, 11.30 oraz 18.00.

7. Od 27 grudnia rozpoczniemy duszpasterskie nawiedzenie rodzin tzw. „Kolędę”. Szczegółowy plan nawiedzin jest zamieszczony w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej naszej Parafii.

8.  W piątek po Mszy św. chcemy świątecznie udekorować naszą kaplicę. Chętnych do pomocy zapraszamy o godz. 18.45.

9.  Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.

10.  Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

11.  Schola zaprasza na próby w piątki o godz. 17.15.

12.  5 stycznia o godzinie 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka”, już po raz trzeci odbędzie się koncert pt. "Betlejem w Bydgoszczy". Bilety do nabycia w zakrystii.

13.  Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy.

14. W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, a także świece caritas w cenie: duża 15 zł, mała 5 zł.

15. Polecamy Przewodnik Katolicki.

16. Dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie kaplicy odbywa się w piątki od godziny 8.00, gdyby ktoś z Państwa dysponował chwilą czasu to proszę o pomoc.

17. Małżeństwom dziękuje za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

18. Panu Czesławowi dziękuję za ofiarowany stół.

19. Dziękuję za wsparcie wykończenia zaplecza kaplicy kwotą 3032,60.

20. Miłosierdziu Boga polecamy zmarłą Marię Malich, której pogrzeb odbędzie się we wtorek. Msza pogrzebowa w naszej kaplicy o  godz. 11.00 i po mszy uroczystości na cmentarzu Parafii św. Mikołaja przy ul. Piastowej/Samotnej.

21. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com