MetroPagina

 

Ogłoszenia

33. Niedziela Zwykła

 

1.     Dzisiaj 33. Niedziela zwykła, Światowy Dzień Ubogich

2.     Trwa Akcja „Tytka Charytatywna”, zebrane produkty przyjmujemy do końca listopada.

3.     Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019. Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek rocznych, modlimy się za zmarłych w Niedzielę o 7.30. Wymienianki składamy w zakrystii po Mszach św.

4.     Ks. Biskup Jan Tyrawa, zaprasza 23 listopada o godz. 19.00 do auli Wyższego Seminarium Duchownego na wykład dr Mileny Kindziuk pt.: „Ostatnie godziny ks. Jerzego Popiełuszki”.

5.     Duszpasterstwo kolejarzy zaprasza na Mszę św. w intencji kolejarzy, 25 listopada o godz.12.15 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6.     W najbliższą sobotę 24 listopada 2018 roku w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy Placu Wolności 9 w Bydgoszczy. W godz. od 10.00 - 16.00 odbędzie się kolejna edycja Dnia Otwartego Notariatu. Notariusze będą udzielać bezpłatnych porad i konsultacji prawnych, zwłaszcza na temat jak zadbać o bezpieczeństwo swego majątku. Ks. Biskup Ordynariusz objął patronatem honorowym to wydarzenie.

7.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą św.

8.     Schola zaprasza na próby w piątki o godz. 17.15.

9.     22 listopada wspominamy św. Cecylię w tym dniu szczególnie pamietajmy w modlitwie o p. Organistce i dieciach z naszej scholi parafialnej.

10.  Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy,

11.  Polecamy Przewodnik Katolicki

12.  Dziekuję za pospstrzątanie kaplicy. Bóg Zapłać za jedną ofiarę na cele budowlane wpłaconą na konto parafialne. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na kaplicę, przekazaliście kwotę 2870 zł. Bóg Zapłać.

13.  Małżeństwom dziekuję za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

 

 

14.  W niedzielę 25 listopada będziemy obchodzili Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo, podczas którego oddamy siebie i Naszą Ojczyznę Jezusowi Królowi Wszechświata.

Adoracja Najświętszego sakramentu do godziny 11.30.

15.  Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com