MetroPagina

 

Ogłoszenia

32 Niedziela Zwykła

 

1.     Dzisiaj 32 Niedziela zwykła, 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości w modlitwie pamiętajmy o Naszej Ojczyźnie

2.     Dzisiaj zapraszamy dzieci do udziału w orszaku świętych i błogosławionych. Należy wybrać Polskiego Świętego lub Błogosławionego, przygotować strój i w przebraniu przyjść na Mszę św. Najładniejsze przebrania będą nagrodzone.

3.     11 listopada, po każdej Mszy św., za dobrowolną ofiarą, będzie można nabyć przed Kaplicą ręcznie przygotowane kotyliony na Święto Niepodległości. Zachęcamy do nabycia kotylionu, by przez jego przypięcie w setną rocznicę Odzyskania Niepodległości uczcić to Święto. Zebrane środki zostaną przeznaczone na potrzeby Parafii.

4.     W pierwszych dniach listopada są wolne terminy intencji Mszalnych, w tych dniach Kościół szczególnie zachęca, aby pamiętać o zmarłych. Jest także zeszyt intencji na rok 2019. Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek  rocznych, odmawiane są w Niedzielę o 7.30. Wymienianki składamy w zakrystii po Mszach św.

5.     Ks. Biskup Jan, zaprasza 23 listopada o godz 19.00 do auli Wyższego Seminarium Duchownego na wykład dr Mileny Kindziuk pt.: „Ostatnie godziny ks. Jerzego Popiełuszki”.

6.     Duszpasterstwo Kobiet zaprasza na swoje pierwsze spotkanie 12 listopada o godz.18.00  do kaplicy w parafii Chrystusa Króla na Błoniu, ul. Lotników 1. Po Mszy św. konferencja pt. „Kobiety w Biblii”

7.     Zespół Szkół nr 5 przy ul. Piwnika – Ponurego 10, zaprasza 12 listopada o godz. 18.00 na spektakl pt. „Pan Tadeusz 18”, przygotowany przez Akademię Muzyczną. Wstęp Wolny.

8.     Duszpasterstwo kolejarzy zaprasza na Mszę św. w intencji kolejarzy, 25 listopada o godz.12.15 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9.     Trwa Akcja „Tytka Charytatywna”

10. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

11. Schola zaprasza na próby w piątki o godz. 17.15.

12. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy, w szczególny sposób szkole nr 66.

13. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć kalendarz – cegiełkę na rzecz Hospicjum dla dzieci. Tytuł Kalendarza "Smaki dzieciństwa...". Cena cegiełki 50 zł.

14.  Polecamy Przewodnik Katolicki

15. Dzieło Biblijne zaprasza na spotkania Biblijne w Wyższym Seminarium Duchownym. Szczegóły na plakacie.

16. Dziękuję za posprzątanie kaplicy, za wsparcie akcji "Szafa' a szczególnie tym, którzy wszystkie ubrania posortowali i dostarczyli potrzebującym. Bóg Zapłać za jedną ofiarę na cele budowlane wpłaconą na konto parafialne. Małżeństwom dziękuję za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

17. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary składane przed kaplicą przeznaczamy na spłatę zaległości za wykończenie zaplecza.

18.  Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.


Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com