MetroPagina

Ogłoszenia

26. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 26. Niedziela Zwykła.

2.     Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci św. Faustyny Kowalskiej – Sumę Odpustową odprawi Wikariusz Generalny Naszej Diecezji ks. Prałat Bronisław Kaczmarek

3.     Nabożeństwa Różańcowe dla dorosłych od poniedziałku do piątku o godzinie 18.30, natomiast dla dzieci w Wtorek, Środę i Piątek o 17.00.

4.     3 września rozpoczęło się w Naszej Wspólnocie  Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. Rodziny pragnące gościć Jej obraz mogą się zapisywać w Zakrystii.

5.     Spotkanie Ministrantów i Kandydatów na ministrantów w czwartek o 18.30.

6.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

7.     Schola zaprasza na próby w piątki o godz. 17.00.

8.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy

9.      Polecamy Przewodnik Katolicki

10. Dziekuję za pospstrzątanie kaplicy. Bóg Zapłać za jedną ofiarę indywidualna na cele budowlane. Małżeństwom dziekuję za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

11. Dzisiejsze ofiary zbierane przed kaplica są na uregulowanie zaległości za wykończone zaplecze. W całej Deicezji Bydgoskiej tego dnia są zbierane ofiary na budujące się kościoły, za zrozumienie Dziekuję.

12.  Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

Ogłoszenia Fundacji Wiatrak

 

Wiatrakowy Klub Filmowy zaprasza na filmy i spotkania z gośćmi specjalnymi w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego:

-            film „Moja miłość” w najbliższy czwartek o godz. 18:00. Cena biletu tylko 10 zł.

-            prapremiera filmu „Uwolnij mnie”  w poniedziałek  za tydzień czyli 1 października również o godz. 18.00. Cena biletu 18 zł. Bilety do nabycia w biurze „Wiatraka” i przed seansami.

· Trwają zapisy do Klubu Seniora dla osób powyżej 60 roku życia, na wiatrakowe zajęcia i do Przedszkola Niepublicznego u Karolka”. Szczegóły na stronie internetowej.

 

 Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com