MetroPagina

Ogłoszenia

24. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 24. Niedziela Zwykła.

2.     3 września rozpoczeło się w Naszej Wspólnocie  Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. Rodziny pragnące gościć Jej obraz mogą się zapisywać w Zakrystii.

3.     Dzisiaj po Mszy o 11.30 – spotaknie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania

4.     W tym tygodniu rozpoczynamy kwartalne dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców.

5.     W piątek swoje Święto – Odpust przeżywać będzie  Parafia św. Mateusza, o Parafianach i Kapłanach tam pracujących pamietajmy w modlitwie.

6.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

7.     Schola zaprasza na próby w piątki o godz. 17.00.

8.     W Piątek – 14 września przeżywaliśmy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Dziękuję tym, którzy tego dnia uwielbili Krzyż Zbawiciela.

9.     23 września po Mszy św. o 11.30 – spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych. Przypominam, że I Komunia św. odbędzie się 12 maja 2019 roku.

10. W niedzielę poprzedzającą wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej – 30 września o 11.30 przeżywać będziemy uroczystość odpustową.

 

 

11. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy

12.  Polecamy Przewodnik Katolicki

13.  Dziękuję za ofiary na uregulowanie zaległości za piec.  Ofiarowaliście 5180,80zł. Dziękuję za pospstrzątanie kaplicy. Małżeństwom dziękuję za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

14.  Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com