MetroPagina

Ogłoszenia

23. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 23 Niedziela Zwykła.

2.     Dzisiaj o 11.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

3.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

4.     3 września rozpoczęło się w Naszej Wspólnocie  Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. Rodziny pragnące gościć Jej obraz mogą się zapisywać w Zakrystii.

5.     Schola będzie miała swoje próby w piątki o godz. 17.00.

6.     W Piątek – 14 września przeżywać będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, tego dnia Droga Krzyżowa po Mszy św.

7.     16 września po Mszy o 11.30 – spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

Młodzież będzie miała swoje spotkanie w piątek 14 września po Drodze Krzyżowej.

8.     23 września po Mszy św. o 11.30 – spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych. Przypominam, że I Komunia św. odbędzie się 12 maja 2019 roku.

9.     W niedzielę poprzedzającą wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej – 30 września o 11.30 przeżywać będziemy uroczystość odpustową.

10. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy

 

 

11.  Polecamy Przewodnik Katolicki

12.  Serdeczne podziękowania kieruję do Tych, którzy skorzystali z daru Misji Świętych i trwali we wspólnocie. Dziekuję za Waszą obecność w trakcie Nawiedzenia Obrazu MB Jasnogórskiej, za czas modlitwy, świadectwa wiary, za pięknie udekorowane okna i balkony. Dziękuję za ofiary na kwiaty (580 zł), i tym którzy tak pięknie przygotowali Naszą Kaplicę na to szczególne święto. Dziekuję tym wszystkim, którzy przyczynili się do piękna przeżytego czasu: p. Organistce, Hubertowi, Śłużbie Liturgicznej. Dziekuję za pomoc w ugoszczeniu o. Misjonarza, a w trakcie nawiedzenia także naszych gości.  Panu Edmundowi dziękuję za troskę o tereny zielone i otoczenie kaplicy. Bóg zapłać za troskę o Krzyże stojące na terenie Nszej Parafii. Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

13.  Ofiary zbierane przed kaplicą są na cele budowlane.  Za zrozumienie Bóg zapłać.

14.  Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com