MetroPagina

Ogłoszenia

22. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 22 Niedziela Zwykła.

2.     Dzisiaj kończymy Misje Ewangelizacyjne prowadzone przez Misjonarza ze zgromadzenia św. Wincentego a Paulo ks. Benedykta Flasińskiego.  Za każde Słowo, za świadectwo wiary, za wspólnotę Kapłańską Bóg Zapłać.

3.     Dzisiaj rozpoczyna się w Naszej wspólnocie nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, program tych uroczystości znajduje się w gablocie, w internecie i przy wyjściu z kaplicy.

4.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

5.     Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca – modlitwy okolicznościowe zgodnie z tradycją. Spowiedź św. w piątek o 17.30.

6.     Od 3 września rozpocznie się w Naszej wspólnocie Mała Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. Rodziny pragnące gościć Jej obraz mogą się zapisywać w Zakrystii.

7.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy

8.      Polecamy Przewodnik Katolicki

9.      Bóg Zapłać za posprzątanie kaplicy. Panu Edmundowi dziękuję za troskę o tereny zielone i otoczenie kaplicy.  Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

10. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.

11.  Ofiary z zbierane przed kaplicą w przyszłą niedzielę są na cele budowlane.  Za zrozumienie Bóg Zapłać

12. Wszystkim naszym parafianom, gościom i symaptykom życzę owocnego spotkania z Matką Bożą w cudownej Jasnogórskiej Ikonie.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com